Obchodné podmienky

Je lepšie porušiť pravidlo, ako zlomiť srdce. (Herbert N. Casson)

Objednanie tovaru

Pri objednávaní cez internet uveďte prosím nasledujúce údaje: Ak nakupujete ako súkromná osoba, uveďte meno a priezvisko, e-mailovú adresu, adresu pre doručenie, telefonický kontakt. Ak nakupujete v súvislosti s vašou podnikateľskou činnosťou, uveďte tiež názov podnikateľa, IČ, DIČ a miesto podnikania.

Po potvrdení objednávky cez eshop Vám bude obratom doručený email potvrdzujúci prijatie objednávky. Cez tento email sa bude možné kedykoľvek prekliknúť na zhrnutie objednávky, v ktorom nájdete konečnú cenu, predpokladaný dátum doručenia a ďalšie informácie súvisiace s platením.

Prevádzkovateľ internetového obchodu

Ing. Marek Bôžek - ARMY ORIGINAL
Vitanová 281
027 12 Vitanová
IČO: 45 932 603
DIČ: 1083158824
IČ DPH: SK1083158824

Zodpovedná osoba a kontakt

Ing. Roman Bôžek
Mobil: 0902 404 655 (od 8:00 do 18:00)
E-mail: roman.bozek@armyoriginal.sk

Prejsť na kontakt.

Dodanie tovaru

Dodanie tovaru uskutočňujeme počas pracovných dní prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. alebo cez kuriérsku spoločnosť DPD, o presnom termíne expedície a následnom predpokladanom termíne doručenia Vás budeme informovať.Výberom spôsobu dopravy dáva kupujúci predávajúcemu právo predať dopravcovi nutné minimu osobných údajov pre bezproblémové doručenie tovaru (meno, adresa, e-mail, telefónne číslo).

Daňový doklad s vyčíslením kúpnej ceny a DPH dostane kupujúci spolu s tovarom.

Kupujúcemu je poskytnutý aj predpokoladaný termín dodania tovaru vyplývajúci z predpokadaných termínov dodania, ktoré udáva Slovenská pošta a kuriérska služba DPD. Predávajúci nezodpovedá za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú kuriérskou službou alebo Slovenskou poštou.

Prejsť na podstránku

Vrátenie tovaru

Objednávateľ má možnosť odstúpiť od zmluvy v špeciálne dlhej lehote, až do 30 kalendárnych dní od prevzatia tovaru. Ak sa tovar rozhodne kupujúci vrátiť , kontaktujte predávajúceho telefonicky, emailom alebo vyplnením formuláru na tomto odkaze.

Tovar kupujúci pošle na nižšie uvedenú adresu cez akúkoľvek prepravnú spoločnosť. Tovar musí byť zabalený tak, aby sa pri preprave nepoškodil.

O prevzatí vrátenej zásielky a o prevode sumy za vrátený tovar Vás budeme informovať. Pri vrátení kompletnej objednávky sa predávajúci zaväzuje kupujúcemu vrátiť plnú sumu za vrátený tovar, vrátane poštovného. Pri vrátení časti objednávky sa predávajúci zaväzuje vrátiť kupujúcemu plnú sumu za vrátený tovar, vrátane 1/2 poštovného.Náklady na vrátenie tovaru znáša v plnej výške kupujúci.

Adresa pre vrátenie tovaru:

Meno: Ing. Marek Bôžek - ARMY ORIGINAL
Ulica a číslo: Nová 281
PSČ: 02712
Vitanova: Vitanová

Pri vrátení musí byť tovar nepoškodený. Tovar si samozrejme môžete vyskúšať "napr. nosiť po byte, po dome" Tovar môže byť teda použitý v zmysle "odskúšaný". Akékoľvek zníženie hodnoty tovaru nosením po vonku alebo praním tovaru nemôžeme akceptovať, pretože takýto tovar nie je možné ďalej ponúkať ako nový. Roztrhaný obal, odtrhnuté visačky alebo stratená faktúra nie sú prekážkou pre vrátenie tovaru.

Predávajúci sa zaväzuje vrátiť kupujúcemu vzniknutú pohľadávku v lehote 10 kalendárnych dní odo dňa prijatia vráteného tovaru prevodom na účet.

Tovar, ktorý bude naspäť odoslaný na dobierku, nebude prevzatý a zásielka sa Vám vráti naspäť. Peniaze vraciame výlučne bankovým prevodom!

Prejsť na formulár

Výmena a neprevzatie tovaru

Objednávateľ má možnosť na výmenu tovaru, špeciálne dlhá lehota, až do 30 kalendárnych dní od prevzatia tovaru. Viac informácií nájdete na tomto linku

Neprevzatie tovaru

V prípade, že si zákazník tovar nepreberie (na pošte do 10 kalendárnych dní, alebo od kuriéra po dvoch pokusoch o doručenie), pri jeho ďalšom prípadnom budúcom nákupe máme právo upraviť podmienky platby a to ak: si zvolí opäť dobierku, automaticky mu bude vystavená faktúra na platbu vopred na účet. Do faktúry mu budú zarátané aj poplatky vzniknuté z predošlej objednávky (poplatok, ktorý musíme uhradiť pri vrátení zásielky). Čo najskôr po prevode sumy na účet zásielku odošleme.

Prejsť na podstránku

Zrušenie objednávky

Kupujúci má právo zrušiť objednávku bez udania dôvodu kedykoľvek pred expedíciou tovaru a to prostredníctvom e-mailu na info@armyoriginal.sk alebo telefonicky na 0902 404 655. V prípade, že predávajúci nedokáže z dôvodu vyššej moci alebo z iných neočakávaných dôvodov tovar dodať, informuje kupujúceho o tomto dôvode čo najskôr. Predávajúci je povinný poskytnúť možnosť dodania náhradného tovaru. Kupujúci má právo odmietnuť možnosť dodania náhradného tovaru a odstúpiť od objednávky uvedeného tovaru. V prípade úhrady kúpnej ceny alebo jej časti budú pri zrušení objednávky finančné prostriedky vrátené kupujúcemu v lehote 15 dní rovnakým spôsobom aký bol použitý pri platbe za tovar, pokiaľ zákazník nepožiada inak.

Chcete zrušiť objednávku?

Ak áno, zadajte číslo Vašej objednávky, špeciálny kľúč a kliknite na tlačidlo „Odoslať“.

O zrušení objednávky budete informovaný na Váš e-mail.